Akusticell N-FAF (5 mm kalınlıktan 60 mm kalınlığa kadar üretilebilmektedir.)

 - Ses yalıtımı ve ısı yalıtımı amacıyla kullanılan ürünün orta ve yüksek frekanslardaki ses yutma performansı çok iyidir.

 

-  Empregnasyon tekniği ile üretilen  yanmaz sünger, Poliüretan bazlı olup 70-90 kg/m³yoğunluğa sahiptir.

 

-  Ürünün Warrington Fire Research firmasından alınan BS 476 ' ya göre Class-0  yanmazlık raporu vardır.

 

 

 

 

-  Özellikle klima kanalı yalıtımında kullanılan akustik sünger, Otomotiv, İnşaat, Jeneratör kabinleri ve Kompresör Kabinleri gibi gürültülü çalışan tüm makinalarda ses izolasyonu amacıyla kullanılabilir.

 

- Kullanım yerine uygun olarak farklı formlarda ve şekillerde üretilebilir.

 

-Kabin ses izolasyonu,Jeneratör odası ses izolasyonunda kullanılan ürün,  5 mm kalınlıktan  60 mm kalınlığa kadar düz rulo veya plaka şeklinde üretilebilir.

 

- Polietilen naylon ile ambalajlanır.

 

 

 


Kullanım Yerleri

Teknik Dokümanlar

Belge ve SertifikalarBiz Kimiz?

Firmamız HERİŞ İZOLASYON LTD. ŞTİ 1990 yılında Antalya ve Akdeniz Bölgesinde izolasyon sektörünün tüm malzeme ihtiyaçlarını karşılamak üzere toptan ve perakende satış ve taahhüt hizmetleri vermek üzere kurulmuş olup; Kuruluşundan bugüne ısı, su, ses ve yangın yalıtım malzemelerinin pazarlama satış, dağıtım ve taahhüt öncülüğünü üstlenmiş ve lider firma konumuna yükselmiştir. Heriş İzolasyon saygın ve güçlü yapısını kurulduğu günden bu güne sürdürdüğü dürüst, dinamik rekabetçi ve disiplin içerisinde çok çalışmasına borçludur.

 

Metnin Devamı

Markalarımız