Hizmetler

KEŞİF HİZMETİ

Heriş izolasyon uzman ekibiyle keşif hizmeti sunmaktadır. 1990 yılından bu güne dek süren tecrübe ve marka değerine yakışır bir şekilde değerli müşterilerine bu hizmeti sağlamaktadır. İzolasyonun türü ne olursa olsun başvurmanız gereken bir hizmettir. Heriş izolasyon personelinin doğru tespitler yapacağını, sizi yanlış yönlendirmeyeceğini  garanti eder. Heriş izolasyon keşif hizmetlerinde müşteri memnuniyetini ön planda tutar ve müşterinin doğru yönlendirilmesi için bu konuda kesinlikle ticari bir amaç gütmez. Kafanızda kuşku yaratan her soruya samimiyetle cevap verilir. Heriş izolasyon keşif hizmetinden yararlanmak firma için değil, sizin için önemlidir. Çünkü, ancak bu şekilde almanız gereken ürünün/hizmetin hakkında en doğru bilgilere ve sonuca ulaşabilirsiniz. Kulaktan dolma bilgiler sizi yanıltabilir. Hatalı olan izolasyon tercihleri size ağır maliyetler oluşturabilir.

 

Uygulamalarımız, hizmetlerimiz, ürünlerimiz Heriş izolasyon garantisi kapsamındadır. Uygulamalarımıza heriş izolasyon garanti belgesi verilmektedir. Ürünlerimiz grubuna göre bir çok sertifika ve belgelere sahiptir. 

Biz Kimiz?

Firmamız HERİŞ İZOLASYON LTD. ŞTİ 1990 yılında Antalya ve Akdeniz Bölgesinde izolasyon sektörünün tüm malzeme ihtiyaçlarını karşılamak üzere toptan ve perakende satış ve taahhüt hizmetleri vermek üzere kurulmuş olup; Kuruluşundan bugüne ısı, su, ses ve yangın yalıtım malzemelerinin pazarlama satış, dağıtım ve taahhüt öncülüğünü üstlenmiş ve lider firma konumuna yükselmiştir. Heriş İzolasyon saygın ve güçlü yapısını kurulduğu günden bu güne sürdürdüğü dürüst, dinamik rekabetçi ve disiplin içerisinde çok çalışmasına borçludur.

 

Metnin Devamı

Markalarımız