Parapet Çıkış (Yan Duvar) Ø 70 Membran Uyumlu Süzgeç

Parapet çıkışlı süzgeçlerimiz, bitüm membran uyumlu özel 120hammaddesi ve süzgeç üst toplayıcı yüzeyinrıin yapısı sayesinde mutlak sızdırmazlık sağlamaktadır.
 
Tüm ürünlerimiz; direkt güneş ışınlarından, U.V. ışınlarından etkilenmez. Kimyasal maddelere ve fiziksel aşınmalara karşı mukavemetlidir.
 
Parapet çıkışlı süzgeçlerimiz, gezilebilen veya gezilemeyen çatılarda, yaprak tutucular ile birlikte kullanılarak gerek dikey bağlantılara gerekse yatay uzatma ile parapet duvarını geçme ihtiyacına pratik bir çözüm getirir.
 
KODU      ÖLÇÜLER    AÇIKLAMA
   MYM 1029    50   cm    Bütün membran uyumlu parapet süzgeci
   MYM 1028    70   cm    Bütün membran uyumlu parapet süzgeci
   MYM 1027    100 cm    Bütün membran uyumlu parapet süzgeci
   MS 1048    100 mm    Bütün membran uyumlu dik inişli süzgeç
   MS 1014    100-150 mm aralığı    Yaprak tutucu
   MS 2014    50 - 100 mm aralığı    Yaprak tutucu
   MS 3014      Flanfl Sistem uyumlu
   MS 1056      Anten çıkış aparatı

 

 


Kullanım Yerleri

Teknik Dokümanlar

Belge ve SertifikalarBiz Kimiz?

Firmamız HERİŞ İZOLASYON LTD. ŞTİ 1990 yılında Antalya ve Akdeniz Bölgesinde izolasyon sektörünün tüm malzeme ihtiyaçlarını karşılamak üzere toptan ve perakende satış ve taahhüt hizmetleri vermek üzere kurulmuş olup; Kuruluşundan bugüne ısı, su, ses ve yangın yalıtım malzemelerinin pazarlama satış, dağıtım ve taahhüt öncülüğünü üstlenmiş ve lider firma konumuna yükselmiştir. Heriş İzolasyon saygın ve güçlü yapısını kurulduğu günden bu güne sürdürdüğü dürüst, dinamik rekabetçi ve disiplin içerisinde çok çalışmasına borçludur.

 

Metnin Devamı

Markalarımız