Nefes Alan Su Yalıtım Örtüsü (Tyvek)

Koruma ve Enerji Tasarrufu için Nefes Alan Su Yalıtım Örtüsü Çözümleri

Nefes alan su yalıtım örtüleri, binaları ve içindekileri tehdit edecek koşullardan korumakta temel bir rol oynar. Tyvek gibi kaliteli bir çözüme yatırım yapmak, uzun vadeli bina korumasına yardımcı olur ve bu konuda gönül rahatlığı sağlar.

Enerji tasarrufunu geliştirmeye ek olarak nefes alan su yalıtım örtüleri yoğuşma, su ve hava sızıntıları dahil, bina bütünlüğü için çeşitli tehditlere karşı kalıcı koruma sunar. En son geliştirilen öncü ürünlerimiz bir adım daha ileri gider:faydaları listesine etkili yangın geciktiriciliğini ekleyerek, yapıları ve sakinlerini daha da sağlam korur.

Yaşamsal bir ikincil su bariyeri katmanı olarak membranlar

Bir çok yaygın çok katmanlı üründen altı ila sekiz kat daha kalın olan fazlasıyla dayanıklı fonksiyonel bir katmana sahiptir. Yapılarda sanılanın aksine buhar dengeleyici örtünün gramajı yerine fonksiyonel çalışma katmanı önemlidir. Bu katman, güvenilir, uzun vadeli performans ve UV/ısı direnci için ısısı stabilize edilmiş polietilenden (PE) meydana gelir; bu, diğer havalandırıcı membranların her zaman garanti edemeyeceği bir şeydir. 

 


Kullanım Yerleri

Teknik Dokümanlar

Belge ve SertifikalarBiz Kimiz?

Firmamız HERİŞ İZOLASYON LTD. ŞTİ 1990 yılında Antalya ve Akdeniz Bölgesinde izolasyon sektörünün tüm malzeme ihtiyaçlarını karşılamak üzere toptan ve perakende satış ve taahhüt hizmetleri vermek üzere kurulmuş olup; Kuruluşundan bugüne ısı, su, ses ve yangın yalıtım malzemelerinin pazarlama satış, dağıtım ve taahhüt öncülüğünü üstlenmiş ve lider firma konumuna yükselmiştir. Heriş İzolasyon saygın ve güçlü yapısını kurulduğu günden bu güne sürdürdüğü dürüst, dinamik rekabetçi ve disiplin içerisinde çok çalışmasına borçludur.

 

Metnin Devamı

Markalarımız