Akusti-R 100

- Sünger atıklarının kullanılabilir olanları seçilip özel bir imalat yöntemiyle birleştirilir.             Bu yöntem ile çok özel akustik geri dönüşüm süngeri ortaya çıkar.

 

- Malzemenin yoğunluğu 100 ±5 kg/m³’tür.

 

- Kırpıntı süngere, opsiyonel olarak alev geciktiricilik katılarak MVSS 302 ‘ye göre SE sınıfı yanma davranışına sahip olabilir.

 

 

 

- Bondeks,özellikle düşük frekanslardaki yüksek ses yutma katsayılarından dolayı  Otomotiv sektöründe geniş kullanıma sahiptir. Bunun yanı sıra Beyaz Eşya sektöründe,İnşaat sektöründe, Marin  sektöründe ve Spor minderlerinde de kullanılmaktadır.

 

- Ses yalıtımı sağlayan ürün, 6 mm den 100 mm ye kadar tüm kalınlıklarda üretilebilir.

 

- Ürün ebatı: 1000*2000 mm dir.

 

- Polietilen naylon ile ambalajlanır.


Kullanım Yerleri

Teknik Dokümanlar

Belge ve SertifikalarBiz Kimiz?

Firmamız HERİŞ İZOLASYON LTD. ŞTİ 1990 yılında Antalya ve Akdeniz Bölgesinde izolasyon sektörünün tüm malzeme ihtiyaçlarını karşılamak üzere toptan ve perakende satış ve taahhüt hizmetleri vermek üzere kurulmuş olup; Kuruluşundan bugüne ısı, su, ses ve yangın yalıtım malzemelerinin pazarlama satış, dağıtım ve taahhüt öncülüğünü üstlenmiş ve lider firma konumuna yükselmiştir. Heriş İzolasyon saygın ve güçlü yapısını kurulduğu günden bu güne sürdürdüğü dürüst, dinamik rekabetçi ve disiplin içerisinde çok çalışmasına borçludur.

 

Metnin Devamı

Markalarımız